O NAS

O firmie

kamadoor to nowoczesny salon wystawowy, który od 6 lat posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów stolarki budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, antywłamaniowych, szklanych oraz klamek i zamków.

Oferowane drzwi wewnętrzne, występują w różnych wzorach, rozmiarach i kolorach a także okleinach naturalnych z drewna europejskiego i egzotycznego. Drzwi zewnętrzne zarówno drewniane jak i metalowe do budynków mieszkalnych i przemysłowych.

Posiadamy także ościeżnice do drzwi - stałe, regulowane i będące nowością na polskim rynku, tzw. OKZ, których montaż odbywa się na stare metalowe ościeżnice, bez konieczności ich wcześniejszego usuwania.

Asortyment naszego salonu, uzupełniają artykuły wyposażenia wnętrz w postaci paneli podłogowych, parapetów, listew przypodłogowych, oraz środków chemicznych do konserwacji i pielęgnacji podłóg i tarasów.

Atutem naszej firmy, jest duże doświadczenie w branży stolarki drzwiowej , które pozwala w sposób kompetentny doradzić i pomóc klientom w podjęciu możliwie najkorzystniejszej decyzji w zakresie zakupów obejmujących swym zakresem naszą ofertę produktową.

Nasze atuty

Bezsprzecznie wybierając naszą firmę, wybieracie Państwo :

  • wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • kompetentną obsługę i doradztwo,
  • profesjonalny montaż,
  • szybkie terminy produkcji,
  • możliwość realizowania indywidualnych rozwiązań i pomysłów.

Szczególnie gorąco zapraszamy do współpracy:

Architektów, Dekoratorów i Projektantów, którzy przy naszej pomocy będą mogli przeprowadzić śmiałe, nietypowe i nowoczesne realizacje wyposażenia wnętrz.

Kamadoor
Kamadoor
Kamadoor
Kamadoor
Kamadoor
Kamadoor