O NAS

O Nas

kamadoor to nowoczesny Salon Wystawowy, który działa od 2012 roku i oferuje swe usługi oraz produkty głównie klientom aglomeracji poznańskiej .W swej ofercie posiadamy szeroką gamę drzwi , ze szczególnym uwzględnieniem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz Drzwi Szklanych, które wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta w formie drzwi przesuwnych , uchylnych oraz wahadłowych w stylu Loft – Industrial .

Jako jedni z nielicznych , podejmujemy się również produkcji drzwi drewnianych , zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych , według niestandardowych wymiarów oraz uzgodnień związanych z typem ich wykonania oraz kolorystyką .

W naszym salonie , klienci znajdą także drzwi różniące się między sobą sposobem ich mocowania z futryną , gdzie poza zawiasami standardowymi , posiadamy także drzwi bezprzylgowe a także drzwi ukryte , bez widocznej futryny .

Asortyment naszego salonu, uzupełniają artykuły wyposażenia wnętrz w postaci paneli podłogowych firmy Parador, listew przypodłogowych oraz klamek do drzwi .

Atutem naszej firmy, jest duże doświadczenie w branży stolarki drzwiowej , które pozwala w sposób kompetentny doradzić i pomóc klientom w podjęciu możliwie najkorzystniejszej decyzji w zakresie zakupów , obejmujących swym obszarem naszą ofertę produktową.

Nasze atuty

Bezsprzecznie wybierając naszą firmę, wybieracie Państwo :

  • wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • kompetentną obsługę i doradztwo,
  • profesjonalny montaż,
  • szybkie terminy produkcji,
  • możliwość realizowania indywidualnych rozwiązań i pomysłów.

Szczególnie gorąco zapraszamy do współpracy:

Architektów, Dekoratorów i Projektantów Wnętrz , którzy przy naszej pomocy będą mogli przeprowadzić śmiałe, nietypowe i nowoczesne realizacje wyposażenia wnętrz. Gwarantujemy możliwość realizowania indywidualnych rozwiązań i pomysłów.

Kamadoor
Kamadoor
Kamadoor
Kamadoor
Kamadoor
Kamadoor